Proje Ortakları

NEET PRO’nun başarılı bir şekilde yürütülmesinde katkı sağlayan güçlü ve değerli proje ortaklarımızla tanışın:

1. Gaziantep Üniversitesi (GAÜN)

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN), bölgenin eğitim ve araştırma lideri olarak projemizde önemli bir rol üstlenmektedir. Eğitim konularında güçlü teknik uzmanlığı ve yönetimsel kapasitesi ile NEET PRO’nun başarılı bir şekilde yürütülmesine katkı sağlamaktadır.

2. Nizip Organize Sanayi Bölgesi (NOSB)

Nizip Organize Sanayi Bölgesi (NOSB), sanayiye ev sahipliği yapan ve güçlü bir ağı olan önemli bir ortaktır. NOSB ile işbirliği içinde, tarım sektöründe uzmanlaşan gençlerin işbaşı eğitimi ve istihdam süreçlerini desteklemek amacıyla çalışmaktayız.

3. Özsarı Gıda (OZG)

Nizip ve Özsarı Gıda (OZG), tarım sektöründeki önde gelen firmalardan biridir. Projemizde yer alan tarım danışmanlığı programında uzmanlaşan gençlerin işbaşı eğitimi fırsatları ve istihdam süreçlerini yönlendirmek için işbirliği içindeyiz.

4. Mima Tarım Ürünleri (MIMA)

Mima Tarım Ürünleri (MIMA), nitelikli tarım ürünlerinin üretimi ve pazarlaması konusunda uzmandır. Projemiz kapsamında İyi Tarım Uygulamaları Programı’nda eğitim alacak gençlerin gelişimine destek olmaktadır.

5. Gaziantep Fıstık Dünyası (GFD)

Gaziantep Fıstık Dünyası (GFD), tarım sektöründe önemli bir paya sahip olan ve nitelikli işgücü ihtiyacı olan bir firma olarak projemize destek vermektedir. Projemiz kapsamında eğitim alan gençlerin istihdamı ve kariyer gelişimi konusunda işbirliği içindeyiz.

5. TGT GIDA (TGT)

TGT Gıda (TGT), tarım sektöründe önemli bir paya
sahip olan ve nitelikli işgücü ihtiyacı olan bir firma olarak projemize
destek vermektedir. Projemiz kapsamında eğitim alan gençlerin istihdamı
ve kariyer gelişimi konusunda işbirliği içindeyiz.

Proje ortaklarımızın güçlü desteği ve işbirliği sayesinde NEET PRO, gençlerin tarım sektöründe uzmanlaşmalarını sağlamak ve kariyerlerine yeni bir ivme kazandırmak için önemli bir fırsat sunmaktadır.

Scroll to Top